رگال دکوشلف

رگال دکوشلف

 

 

زمانی که یک شخص تصمیم به دایر کردن یک فروشگاه می کند، نیاز به این دارد که اجناس خود را در معرض نمایش عموم قرار دهد و این کار نیاز به وسیله ای دارد که نام آن رگال فروشگاهی است. رگال در اصطلاح به وسیله ای گفته می شود که شئی را نگه می دارد که این شی از هر نوعی می تواند باشد.

 

  • رگال موبایلی

در فروشگاه‌هایی که در زمینه فروش لوازم جانبی موبایل فعالیت می‌کنند، اجناسی که به مشتریان نمایش داده می‌شوند غالباً بر روی میله‌هایی با عنوان میله رگال قرار می‌گیرند. این میله‌های فلزی به دو صورت استفاده می‌شوند یکی بر روی تخته رگال قرار گرفته و یا به صورت ثابت بر روی دیوار پیچ می‌شوند.

 

  • رگال های پانچی

 در ابعاد ۱۲۰ – ۱۴۰ تا ۲۱۰ می باشد که به صورت آبکاری و رنگی بوده که قابلیت طبقاتی دارد و می توان آن را در سایز های مختلف تنظیم کرد و از قابلیت های دیگر آن هم می توان لباس را آویزان و هم می توان آن را به صورت تا خورده چید.

 

  • رگال دیواری

گونه ای دیگر از رگال می باشد که روی دیوار نصب شده و همان طور که از نامش مشخص است بر روی دیوار نصب می شود و عمدتاً مناسب مکان هایی است که محدودیت فضا دارند و به سه مدل ریل، ستون و دیوار قابل نصب می باشد.

 

  • رگال ام‌ دی اف (MDF)

 نوعی تخته فشرده است که به روش خشک تولید می‌گردد. چگالی آن بین ۶۵۰ تا ۸۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب است.ام دی اف را پس از تولید می‌توان روکش نمود. این روکش های تزئینی علاوه بر زیبایی به دوام و کاربرد آن در محیط‌هایی مانند آشپزخانه و آزمایشگاه کمک می‌کند.